Wróżby

Co oferuję

 

 

Moja oferta

?

Tarot

Tarot

Przeprowadzam wróżby przy użyciu tarota, odkrywając ukryte aspekty przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Współczesna talia tarota „wróżebnego” obejmuje standardowo 78 kart w dwóch podstawowych grupach, określanych jako Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

W grze w taroka wykorzystuje się talie zawierające od 40 do 78 kart, przy czym stała pozostaje liczba 22 taroków.

?

Numerologia

Numerologia

Analizuję potrzeby numerologiczne, rzucając światło na znaczenie liczb związanych z Twoim życiem, takich jak data urodzenia czy numer domu.

Numerologia – prognozowanie z liczb, opierające się na przekonaniu, że numer przyporządkowany danemu obiektowi (numer domu, samochodu, telefonu, zakodowane pod postacią liczby imię, itp.) ma związek z jego losem.

?

Runy

Runy

Wykorzystuję starożytne runy do przeprowadzania wróżb i odczytywania skryptów, ukazując tajemnicze przesłanie ukryte w symbolach.
Runy (alfabet runiczny) – alfabet używany do zapisu przez ludy germańskie (tzw. alfabet fuþark). Niekiedy nazwę „runy” odnosi się także do systemów piśmienniczych stosowanych przez ludy tureckie (tzw. alfabet orchoński) oraz Madziarów (Węgrów) (tzw. rowasz). Używany również w obrzędach magicznych.

?

Astrologia

Astrologia

Przygotowuję horoskop urodzeniowy wraz z interpretacją, pomagając zrozumieć wpływ gwiazd na Twoją osobowość i los.
Astrologia (gr. αστρολογία astrología = άστρον ástron + λόγος lógos, „nauka o gwiazdach”) – wróżbiarstwo polegające na przewidywaniu przyszłości poszczególnych ludzi i wydarzeń na Ziemi na podstawie położenia ciał niebieskich na nieboskłonie.